0 212-442-66-56 info@yasam-saglik.com

Evde Doktor Hizmeti

Evde Doktor Hizmeti

Evde Doktor Hizmeti,

Farklı branşlardan hekimlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz evde muayene hizmetleridir. Yaşam Sağlık ın her branştan uzman hekimleri hastanızı bulunduğu yerde muayene eder, hastanızın teşhis, tedavi ve takibine yönelik tüm değerlendirmeleri gerçekleştirir.
Muayene sonrası, evde doktor hizmeti tarafından talep edilen kan tahlilleri, görüntüleme hizmetleri (röntgen, ultrason gibi) ve girişimsel hemşirelik hizmetleri (serum, enjeksiyon, pansuman gibi) tüm uygulamalar yine hastaneye gitmenize gerek kalmadan evinizin rahatlığında ve kısa sürede gerçekleştirilir.  
Yaşlı, yatağa bağımlı ya da evden çıkamayan hastalarınızın muayene, tetkik ve tedavileri için eve doktor çağırabilir, yakınlarınızı hastane ortamından uzaklaştırabilir ve hastanede sunulan tüm sağlık hizmetlerinden ev ortamında faydalanabilirsiniz.
Yapmanız gereken sadece  Yaşam Sağlık ‘tan destek istemektir. Çağrınıza cevap veren evde bakım ekibi sizlere, hangi branştan hekimin yönlendirilmesi gerektiği konusunda bilgi veriyor ve uygun gün ve saat için planlamayı yapıyor olacaktır. 
Yaşam Sağlık hekimi gerekli görürse evde serum,evde enjeksiyon,evde kan alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilmek adına bir hemşire ile birlikte muayeneyi gerçekleştirebilir.
İletişim için buraya tıklayınız.
Ayrıca Nöbetçi Eczaneler Hizmetimiz için Tıklayınız.

evde doktor hizmeti

WhatsApp chat